Anasayfa İletişim
0212 466 10 15 info@gramersanmermer.com.tr
Ansayfa   /   Kurumsal   /   Hakkımızda   /  
Hakkımızda

Şirketimiz ilk olarak inşaat sektörün de mimarlık,mühendislik  ve müteahitlik hizmetleri vererek 1991 yılın da, Mimar Aytuğ Bargu tarafından  Çağdaş Mimarlık ve inşaat olarak hizmetlerine başlamıştır,bir çok konut projesin de kalite ve güvenirliliği ile kısa sürede iş hayatında ve müşteri memnuniyetinde hak ettiği yeri almayı başarmıştır, halen güvenli adımlar ile inşaat sektörün de ilerleyen çağdaş inşaat 2005 yılın da inşaatlarında duyduğu gereksinimden dolayı Karnas Mermer adı altında mermer ve granit işletmeciliğini de portföyüne katarak,doğal taş sektörüne ilk adımını atmıştır.

Doğal taş sektöründe bir çok projeyi başarıyla tamamalayan karnas Mermer daha sonra 2012 de Firma ortaklarımızdan Ahmet ÖZTÜRK ün katılımıyla kurumsal şirkete dönüşerek GRAMERSAN MERMER İNŞAAT İTH.İHR.DIŞ.TİC.LTD.ŞRT. adını alarak  emin adımlarla sektöründe  ilerlemeye devam etmektedir.2014 yılında bu alanda yeni yatırımlar yaparak makina parkurlarını genişletip, Hizmetlerine müşteri memnuniyeti prensiplerine uygun olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için he rşeyden daha önemli olduğunun bilincin de olarak,doğanın bize sunmuş olduğu doğal taşların tüm  ahenk ve renklerini ,siz değerli müşterilerimizin mekanlarına  doğru alanda doğru ürünü kullanmaya büyük bir özen göstermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına her geçen gün daha büyük bir azim ve çaba ile  yolumuza emin adımlar ile devam etmekten büyük bir memnuniyet duymaktayız.

Kurumsal
Hakkımızda
Misyon & Vizyon
Belgeler
Yönetim
Projeler
Devam eden projeler
Biten Projeler
Referanslarımız
İletişim
İletişim Bilgileri
İletişim Formu
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Flicker
Google+
Youtube
Vimeo
Dailymation
İnstagram
Merkez : Zuhuratbaba Mah.Zuhuratbaba Cad. Petek Apt. No:35 Daire:5 Bakırköy / İSTANBUL
Fabrika : Çakmaklı Mahallesi Hadımköy Tem bağlantı yolu petrol ofisi arkası Büyükçekmece / İSTANBUL
Telefon : 0212 466 10 15     Fax : 0212 466 10 39     E-posta : bilgi@gramersanmermer.com.tr
gramersanmermer.com.tr © Copyright 2014. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım : İNS WEB