Kurumsal

Hakkımızda

Şirketimiz ilk olarak inşaat sektörün de mimarlık, mühendislik ve müteahitlik hizmetleri vererek 1991 yılın da, Mimar AYTUĞ BARGU tarafından Çağdaş Mimarlık ve İnşaat olarak hizmetlerine başlamıştır, bir çok konut projesin de kalite ve güvenirliliği ile kısa sürede iş hayatında ve müşteri memnuniyetinde hak ettiği yeri almayı başarmıştır.


Halen güvenli adımlar ile inşaat sektörün de ilerleyen çağdaş inşaat 2005 yılın da inşaatlarında duyduğu gereksinimden dolayı Karnas Mermer adı altında mermer ve granit işletmeciliğini de portföyüne katarak, doğal taş sektörüne ilk adımını atmıştır.


Doğal taş sektöründe bir çok projeyi başarıyla tamamalayan karnas Mermer daha sonra 2011 de Firma ortaklarımızdan Ahmet ÖZTÜRK ün katılımıyla kurumsal şirkete dönüşerek GRAMERSAN MERMER İNŞAAT İTH.İHR.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ. adını alarak  emin adımlarla sektöründe  ilerlemeye devam etmektedir.2014 yılında bu alanda yeni yatırımlar yaparak makina parkurlarını genişletip, Hizmetlerine müşteri memnuniyeti prensiplerine uygun olarak hizmet vermeye devam etmektedir.


Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için herşeyden daha önemli olduğunun bilincin de olarak,doğanın bize sunmuş olduğu doğal taşların tüm  ahenk ve renklerini ,siz değerli müşterilerimizin mekanlarına  doğru alanda doğru ürünü kullanmaya büyük bir özen göstermekteyiz.


Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına her geçen gün daha büyük bir azim ve çaba ile  yolumuza emin adımlar ile devam etmekten büyük bir memnuniyet duymaktayız.